درباره ما

 شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری "ارمیترا" در سال 1974(1353) بر اساس دانش و تجربه در این حوزه ؛ با هدف پاسخگویی حداکثری و با بهترین کیفیت ممکن و نیاز مشتریان تاسیس شد.

"ارمیترا"بر  آن است تا در محیط رقابتی این صنعت با بالاترین استاندارد و کسب اعتماد و رضایت مشتریان ، تصویری شایسته از خود به یادگار گذارد ؛  تصویری که در آن ، همراهان ما با خیالی آسوده کلیه امور مرتبط خود را به ما واگذاركنند.

این شرکت به دنبال آن است با تاکید و تمرکز بر صداقت ، تخصص و عدالت در تمام زمينه ها با توجه به نیاز های مشتريان  خدماتی به آنها  ارائه دهد  تا موجبات رضایت خاطر ایشان را فراهم آورد . ضمن آنكه تلاش مي كند همواره و در تمام زمينه ها به این اصول  پايبند بماند .

با آگاهی از به روزترین اطلاعات و فناوری روزدنیا از طریق عضویت و حضور در دوره ها و سیمنارهای بین المللی و آموزش نیروهای حرفه ای و کار آزموده اطمینان داریم که می توانیم با بهترين کیفیت و  دقت و با رعایت اصول حرفه پاسخگوي کلیه نیازهای شما در این حوزه باشيم .

ما به شما اطمینان می دهیم با برقراری ارتباطی نزدیک و صمیمانه و همچنين بر اساس اصول حرفه ای و به عنوان مشاوری امین ، اطلاعات کامل  و دقيقي را در رابطه با مسافرت های داخلی، خارجی، اقامت و همچنين  اجرای سمینارها، جلسات، مراسم و ساير  خدمات گروهی در اختیارتان قرار دهيم تا بتوانید بر اساس نیازخود بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب كنيد .

ما این آمادگی را داریم تا هر زمان  هر تعداد نیرو مورد نیاز سازمان شما باشد در اختیارتان  قرار دهيم  تا پاسخگوی نیازهای سازمان شما باشند  و در صورت نیاز ، نیروهای مورد نظر در محل سازمان شما مستقر شوند تا اطمینان حاصل كنيد بهترین و متعهدانه ترین سرویس را از ارمیترا دریافت خواهید کرد.

همچنین «شفافیت» که سرلوحه و در راس تمام فعالیت های ماست، برای تمام شرکا و ذی نفعان در کلیه موارد -چه به لحاظ مالی و چه از هرنظر دیگر- در دستور کار قرار می گیرد.

اینها تفاوت هایی هستند  که ما را از یک آژانس «صرفاً مسافرتی» متمایز و به عنوان یک «شریک تجاری قابل اعتماد» تعریف کرده است .

تلاش ما این است تا به نحوی به شما خدمات ارائه دهيم که ارتباطي هميشگي  و مبتنی بر اعتماد و آسایش بين ما شكل بگيرد .

هر چند ادعايي نداریم که «ارزان ترین» خدمات را به شما ارائه دهيم ؛  اما تلاش مي كنيم در حد توان و  با ارزش گذاري  در راستای اهداف شرکای خود، زمینه «بازگشت سرمایه گذاری مناسب »و «حفظ منافع نهایی »را برای آنها فراهم آوریم.

در پایان يادآور مي شويم که يافتن فرصتي براي  ارائه خدمات به شما باعث افتخار ما خواهد بود . به طور خلاصه سعی شده گستره خدمات  به شما معرفی شود .

البته چنانچه اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از  موارد مد نظر شما باشد ، همکاران ما با کمال میل در خدمت شما خواهند بود.